0

آخرین تغییرات قیمت خودروهای داخلی

دسته بندی ها : اخبار, دنیای خودرو ۲۴ دی ۱۳۹۸ ابوالفضل فردوسی

نرخ خودروهای داخلی از ابتدای ماه دی تاکنون دستخوش تغییر و تحولات گوناگونی شده است.

مدتی است که نوسانات قیمت خودروهای داخلی بیش از پیش شده است. در این میان یکی از خودروهایی که به شدت در رابطه با آن صحبت می‌ شود پراید است و عبور قیمت مدل ۱۵۱ از ۶۰ میلیون تومان نیز تیتر خبرها شد. قیمت محصولات ایران‌خودرو نیز از نوسانات مختلف در امان نبود. در ادامه این گزارش قصد داریم به تغییراتی که از ابتدای دی‌ماه تاکنون در بازار خودرو رقم خورد بپردازیم.

قیمت خودروهای داخلی

سمند- تغییرات قیمت : حدود ۱۵ میلیون تومان

از سمند شروع می‌کنیم که در نخستین روز دی ماه قیمتی در حدود ۸۵ میلیون تومان داشت. به مرور این قیمت افزایش پیدا کرد و در دوازدهم همین ماه به ۸۶ میلیون تومان رسید. جالب اینجاست که قیمت این خودرو در حال حاضر و در میان آگهی‌ ها حتی به ۱۰۰ الی ۱۰۲ میلیون تومان هم رسیده است.

پژو ۴۰۵ GLX- تغییرات قیمت : حدود ۴ میلیون تومان

پژو ۴۰۵ ابتدای دی ماه تقریبا ۷۹ میلیون تومان قیمت داشت. نرخ این خودرو در ۱۱ دی ماه به ۸۰ میلیون تومان رسید و یک میلیون رشد کرد. مجددا در ۱۷ دی ماه نرخ ۸۳ میلیون تومانی برای پژو ۴۰۵ اعلام شد. هم‌اکنون این خودرو با قیمت ۸۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵- تغییرات قیمت : حدود ۶ میلیون تومان

پژو ۲۰۶ جزو گزینه‌ هایی است که بسیاری از خریداران به آن توجه می‌ کنند. این خودرو در روزهای ابتدایی دی قیمت ۱۰۷ میلیون تومانی داشت. طبق مشاهدات در آگهی‌ ها ۲۰۶ تیپ ۵ هم‌اکنون با قیمت تقریبی بین ۱۱۱ الی ۱۱۳ میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو ۲۰۷ اتوماتیک- تغییرات قیمت : حدود ۷ میلیون تومان

پژو ۲۰۷ اتوماتیک خودرویی است که به یکی از مدل‌ های محبوب در میان خودروهای اتوماتیک داخلی تبدیل شده است. این خودرو البته بدون رینگ آلومینیومی در نخستین روز دی ماه قیمت ۱۷۳ میلیون تومانی داشت. در تاریخ ۱۸ دی ماه قیمت آن به ۱۷۹ میلیون تومان رسید و ۶ میلیون رشد کرد. هم‌اکنون نیز معاملات با قیمت تقریبی ۱۸۰ میلیون تومان صورت می‌ گیرد.

دنا- تغییرات قیمت : حدود ۸ میلیون تومان

دنا ماه دی را با قیمت ۱۲۲ میلیون تومان شروع کرد. قیمت این خودرو ناگهان در ۱۷ دی به ۱۲۸ میلیون تومان رسید. در حال حاضر نیز دنا با قیمت ۱۳۰ میلیون تومان در بازار مبادله می‌ شود.

رانا- تغییرات قیمت : حدود ۱ میلیون تومان

نخستین رقمی که برای رانا در دی ماه اعلام شد مبلغ ۹۱ میلیون تومان بود. رانا را می‌ توان جزو خودروهایی دانست که کمترین تغییر قیمت را داشته و در حال حاضر نیز با قیمت ۹۲ میلیون تومان به فروش می‌ رسد.

پراید- تغییرات قیمت : حدود ۳ میلیون تومان

سایپا-پراید/">پراید ۱۱۱ در ابتدای ماه قیمت ۵۴ میلیون تومانی داشت اما در حال حاضر با قیمت ۵۳ الی ۵۷ میلیون تومان به فروش می‌ رسد. مدل ۱۳۱ نیز دی ماه را با قیمت ۵۰ میلیون تومان شروع کرد و هم‌اکنون نیز تقریبا همین قیمت را دارد. پراید ۱۳۲ تغییر قیمت ۳ میلیون تومانی را تجربه کرد و از ۵۲ به ۵۵ میلیون تومان رسید.

تیبا- تغییرات قیمت : حدود ۳ میلیون تومان

به طور کلی تیبا ۲ با توجه به ظاهر جوان‌ پسند قیمت بالاتری نسبت به مدل صندوقدار آن دارد. تیبا ۲ و تیبا صندوقدار به ترتیب در روز نخست دی ماه قیمت ۶۵ و ۶۰ میلیون تومان داشتند. تیبا صندوقدار در حال حاضر با قیمت ۶۵ میلیون تومان دربازار به فروش می‌ رسد. تیبا ۲ نیز قیمتی در حدود ۶۶ الی ۶۷ میلیون تومان دارد.

ابوالفضل فردوسی
ابوالفضل فردوسی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :
    0