0

اعلام مدت زمان مورد نیاز برای صدور کارت سوخت المثنی

دسته بندی ها : اخبار, دنیای خودرو ۱۱ آذر ۱۳۹۸ امیر مهدی قدیری

زمان مورد نیاز برای صدور کارت سوخت المثنی

مدیر برنامه‌ ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی از دریافت بیش از ۷۰ هزار درخواست کارت سوخت المثنی در روز و صدور روزانه حدود ۵۰ هزار کارت سوخت برای متقاضیان خبر داد. در ادامه در مورد زمان مورد نیاز برای صدور کارت سوخت المثنی صحبت می کنیم:

شهرام رضایی اظهار داشت : به‌طور میانگین روزانه ۷۰ تا ۸۰ هزار درخواست کارت سوخت المثنی ثبت می‌ شود، این در حالی است که تا پیش از اعلام سهمیه‌ بندی بنزین با وجود تاکید های شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی روزانه ۵ هزار درخواست در سامانه ثبت می‌شد.

او با اشاره به این‌ که از ابتدای روز جمعه ۲۴ آبان‌ تا روز شنبه ۹ آذر حدود ۸۰۰ هزار درخواست کارت سوخت المثنی دریافت شده است گفت: ظرفیت تولید و صدور کارت سوخت المثنی در شرایط عادی روزانه ۳۰ هزار کارت سوخت است، اما زیرساخت‌ های ما آمادگی ارتقای این عدد تا رقم ۵۰ هزار عدد را نیز دارد که هم‌اکنون با کل ظرفیت در حال تولید و صدور می باشیم.

 

کارت سوخت المثنی

 

روزانه بیش از ۶۰۰۰۰ درخواست!

مدیر برنامه‌ ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی افزود : با گذشت نزدیک به دو هفته از اعلام طرح سهمیه‌ بندی بنزین تعداد درخواست‌ های کارت سوخت المثنی کاهش نیافته و همچنان روزانه بیش از ۶۰ هزار تقاضا در سیستم ثبت می‌ شود.

بنا بر اعلام وزارت نفت، رضایی، زمان موردنیاز برای صدور کارت سوخت متقاضیان را در شرایط عادی حدود دو تا سه هفته اعلام کرد و گفت: این زمان با افزایش تعداد تقاضاها پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، به حدود یک ماه و نیم افزایش یافته است.

وی افزود: با توجه به اینکه سهمیه خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها تا ۶ ماه آینده در کارت سوخت وسایل نقلیه قابل ذخیره است، هموطنان عزیز در این باره نگرانی نداشته باشند.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه‌ای در خردادماه امسال اعلام داشت عرضه بنزین به خودرو ها از ۲۰ام مرداد امسال فقط با ارائه کارت هوشمند سوخت انجام خواهد شد. این شرکت در نخستین ساعت روز جمعه، ۲۴ آبان با صدور اطلاعیه‌ ای اعلام کرد که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه ، سهمیه‌ بندی بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین‌ سوز شروع شد. متقاضیان دریافت کارت هوشمند سوخت المثنی می‌ توانند درخواست خود را از طریق مراجعه به پلیس‌+۱۰ یا سامانه ‌epolice.ir به ثبت برسانند.

امیر مهدی قدیری
امیر مهدی قدیری

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان پی دی اف کار

    با عضویت در خبرنامه ویژه پی دی اف کار از آخرین مطالب و تخفیف های سایت باخبر شوید!