0

افزایش قیمت خوردو های ایران خودرو به دلیل رفع ایرادات فنی+قیمت

دسته بندی ها : اخبار, دنیای خودرو ۹ مرداد ۱۳۹۸ علی احمدی

ایران خودرو قیمت های خود را پس گرفت!

طبق گفته های شرکت ایران خودرو دلیل افزایش قیمت خودرو های ایران خودرو رفع ایرات فنی و نرم افزاری خودرو های این شرکت بود است. بر همین اساس قیمت‌های جدید محصولات این شرکت برای دنا پلاس تیپ یک قیمت ۱۲۰ میلیون و ۱۱۹ هزار تومان در نظر گرفته شده بود.

قیمت جدید ایران خودرو

قیمت خودرو رانا lx  هم ۷۱ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان تعیین شد.  البته برای مشتریان خودروی رانا lx که این محصول را به صورت پیش فروش با موعد تحویل اردیبهشت ۹۸ ثبت نام کرده‌ بودند هم ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تخفیف در نظر گرفته شده که این میزان تخفیف برای ماه‌های بعد( خرداد و تیرماه )کمتر خواهد شد.

همچنین قیمت جدید پژو ۲۰۶ صندوقدار هم به ۸۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید که برای مشتریانی که این محصول را به صورت پیش فروش با موعد تحویل اردیبهشت ماه ۹۸ ثبت نام کرده‌اند هم ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تخفیف در نظر گرفته شده که این میزان تخفیف برای ماه‌های بعد (خرداد و تیرماه )کمتر خواهد شد.

پژوپارس هم ۸۶ میلیون و ۱۱۰۰ هزار تومان رسیده بود که برای مشتریانی که این محصول را به صورت پیش فروش با موعد تحویل اردیبهشت ماه ۹۸ ثبت‌نام کرده‌اند مبلغ ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان  تخفیف در نظر گرفته شده که این میزان تخفیف برای ماه‌های بعد (خرداد و تیرماه) کمتر می شود.

بعد از اعلام این ارقام این شرکت خودروسازی در یک عقب نشینی افزایش بهای محصولات این شرکت را رد و اعلام کرد با توجه به مکانیزه بودن صدور دعوتنامه در ایران خودرو، به علت به وجود آمدن ایراد نرم افزاری، تعداد اندکی از دعوتنامه های ارسال شده با بهایی مغایر با قیمت مصوب شرکت صادر شده که این تعداد دعوتنامه نیز در اسرع وقت اصلاح و دوباره ارسال خواهد شد.

علی احمدی
علی احمدی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان پی دی اف کار

    با عضویت در خبرنامه ویژه پی دی اف کار از آخرین مطالب و تخفیف های سایت باخبر شوید!