0

افزایش قیمت لاستیک نیسان و وانت بار به صورت مشروط در دستور کار

دسته بندی ها : اخبار, دنیای خودرو ۱۰ آذر ۱۳۹۸ امیر مهدی قدیری

افزایش مشروط ۱۰۰ هزار تومانی لاستیک نیسان و وانت بار

بر اساس مصوبه جدید کارگروه تنظیم بازار ، قیمت هر حلقه لاستیک نیسان و وانت بار به صورت مشروط ۱۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد .
به نقل از تسنیم ، این مصوبه به معاونت بازرگانی داخلی ( دفتر امور خدمات بازرگانی ) وزارت صنعت ، معدن و تجارت و انجمن تولید کنندگان تایر ایران ، سازمان حمایت مصرف‌ کنندگان و تولید کنندگان ابلاغ شده و ۲ ماه نیز برای انجام اقدامات لازم پیش از اجرای آن در نظر گرفته شده است .

افزایش قیمت لاستیک نیسان

مشروح مصوبه تنظیم بازار در خصوص افزایش قیمت لاستیک نیسان و وانت بار به شرح ذیل می باشد :


با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی قیمت برای هر حلقه لاستیک تولید داخلی در سایز های ۱۶-۷۰۰، ۱۶-۷۵۰، ۱۶-۸۲۵، ۱۶-۶۵۰ مصرف نیسان و وانت بار مشروط به موارد پایین موافقت شد .
الف – افزایش حداکثری تولید در حدی که حاشیه به وجود آمده میان قیمت بازار و قیمت مصوب اعلامی به طور کامل حداکثر به مدت دو ماه مرتفع شود .
ب- هیچگونه کاهش تولید و یا افزایش قیمت در دیگر سایز های تولید داخل صورت نگیرد .
تبصره : بدیهی است چنان چه پس از مدت زمان ذکر شده شرایط مذکور تحقق نیافته باشد ، قیمت‌ها مجددا به قیمت‌ های قبلی باز خواهد گشت و واحد های متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد.
همچنین توزیع در استان‌ های دارای کمبود ( کردستان ، یزد ، مازندران ، البرز و اردبیل ) در اولویت قرار گیرد.

امیر مهدی قدیری
امیر مهدی قدیری

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان پی دی اف کار

    با عضویت در خبرنامه ویژه پی دی اف کار از آخرین مطالب و تخفیف های سایت باخبر شوید!