0

فیلم آموزشی باز کردن کامل قطعات و اجزای سرسیلندر پژو ۴۰۵

دسته بندی ها : فیلم, موتور خودرو ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ علی احمدی

فیلم آموزشی باز کردن کامل قطعات و اجزای سرسیلندر پژو ۴۰۵

توضیحات فیلم:

قطعات متصل به سرسیلندر موتور شامل : منیفولد دود، اوزینگ، میل سوپاپ، استکان تایپیت، شیم، فنر سوپاپ، سوپاپ، واشر سرسیلندر و … است که در فیلم آموزشی باز کردن کامل قطعات و اجزای سرسیلندر پژو ۴۰۵ به شما تعمیرکار عزیز نحوه باز کردن آن ها را به طور دقیق و کامل آموزش میدهد.

اول باید اوزینگ باز کنیم برای این کار باید پیچ های دور تا دور آن را با استفاده از ابزار مناسب باز کنیم. سپس نوبت به باز کردن روکش های روی منیفولد دود میرسد که با چند پیچ متصل است  بعد از باز کردن آن ها ما میتوانیم منیفولد دود را باز کنیم. مرحله بعدی باز کردن میل سوپاپ است که برای انجان این کار باید کپی های روی سرسیلندر را باز کرده و به ترتیب کنار هم قرار دهیم، میل سوپاپ را از جای خود خارج کرده و استکان تاییت و شیم های آن را کنار هم قرار میدهیم تا با یکدیگر قاطی نشوند.مرحله بعدی باز کردن فنر سوپاپ است که این را با استفاده از دستگاه فنر جمع کن فنر ها را فشرده کرده و خار آنها را از جای خود برمیداریم و در آخر فنر و سوپاپ را از جای خود خاج میکنیم.

 

علی احمدی
علی احمدی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان پی دی اف کار

    با عضویت در خبرنامه ویژه پی دی اف کار از آخرین مطالب و تخفیف های سایت باخبر شوید!