0

وزیر صنعت گفت: با محتکران لاستیک برخورد خواهد شد .

دسته بندی ها : اخبار, دنیای خودرو ۱۱ آذر ۱۳۹۸ امیر مهدی قدیری

برخورد با محتکران لاستیک

برخورد با محتکران لاستیک

وزیر صنعت معدن و تجارت گفت : تصمیم کارخانه‌ های تولید لاستیک برای عدم توزیع محصولات تخلف بوده و با آن ها برخورد خواهد شد. برخورد با محتکران لاستیک امری است که به شدت پیگیری خواهد شد.

رضا رحمانی در واکنش به کمبود لاستیک در بازار به دلیل تصمیم کارخانه‌ های تولیدی برای عدم توزیع محصولات ، اظهار داشت : این موضوع مربوط به بنزین می باشد . براساس گزارش‌ های رسیده بسیاری از بنکداران از عرضه کالا خودداری می‌ کنند چون می‌ خواهند از نرخ دلار پس از افزایش قیمت بنزین آگاه شوند.

او با بیان این که عدم عرضه کالا مثال احتکار است ، افزود : خودداری از عرضه کالا به بازار پس از افزایش قیمت بنزین ، مصداق تخلف است و با آن ها برخورد می‌ شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در گفت‌ و گو با خانه ملت ، افزود  : پس از افزایش قیمت بنزین عده‌ ای از فروشندگان می‌ خواهند از فرصت سوء استفاده کنند که با آن ها برخورد خواهد شد.

امیر مهدی قدیری
امیر مهدی قدیری

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان پی دی اف کار

    با عضویت در خبرنامه ویژه پی دی اف کار از آخرین مطالب و تخفیف های سایت باخبر شوید!