0

پیش فروش خودروهای خارجی ، آیا این مسئله کلاهبرداری میباشد؟

دسته بندی ها : اخبار, دنیای خودرو ۷ مرداد ۱۳۹۸ mehranartoor10

دبیر انجمن وارد کنندگان خودرو درباره پیش فروش خودروهای خارجی میگوید

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو  درباره اینکه پیش فروش خودروهای خارجی کلاهبرداری است، میگوید: مردم فریب شرکت‌ های متخلف را نخورند. از این دسته خبر ها شایعه های گمراه کننده میباشند و مردم باید در این مواقع صبرو بردباری خود را حفظ کنند. به گزارش از رسانه های معتبر خبری، مهدی دادفر دبیر انجمن واردکنندگان خودرو بر این باور است: اگر شرکتی نسبت به پیش‌فروش خودروهای خارجی اقدام کند، مرتکب کار خلاف شده است. همچنین ایشان در ادامه گفتند: فقط شرکت کرمان‌ خودرو که پس از ۱۶ مرداد سال گذشته از طریق گشایش LC و با مجوز ثبت سفارش نسبت به واردات خودرو اقدام کرده بود، که در حال حاضر کرمان‌ خودرو در حال ترخیص ۲ هزار دستگاه آزرا ۲۰۱۹ است که برای پیش‌ فروش این خودروها مانعی وجود ندارد.

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو با بیان اینکه پیش‌فروش سایر خودروهای وارداتی به معنی کلاهبرداری است، از مردم خواست تا فریب این شرکت‌ها را نخورند. همچنین آقای دادفر در ادامه اذافه کردند: در حال حاضر فقط فروش فوری با تحویل ۲۰ تا ۳۰ روزه قانونی است و در غیر این‌ صورت امکان تحویل خودرو بابت پیش‌فروش فراهم نیست و خریداران متضرر خواهند شد.

کرمان‌ خودرو

آیا واردات ۱۲۵ هزار دستگاه خودرو حقیقت دارد

ایشان در ادامه در مورد موضوعات مطرح‌شده مبنی بر واردات ۱۲۵ هزار دستگاه خودروی خارجی با رانت یک خانواده و با اظهارنامه جعلی که چندی پیش از سوی رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس مطرح شده بود نیز اعلام کرد: سالانه حداکثر ۷۵ هزار دستگاه خودرو توسط ۴۰ نمایندگی به کشور وارد شده است و فقط در سال ۹۱ به واردات ۱۰۰ هزار دستگاهی گام گذاشته ایم. دبیر انجمن واردکنندگان خودرو باور داشت: مجموع واردات خودرو در ۱۰ سال قبل به ۸۰۰ هزار دستگاه هم نمی‌رسد. در این شرایط چطور ممکن است یکباره ۱۲۵ هزار دستگاه خودرو به کشور وارد شود؟  ایشان در ادامه تاکید کردن:‌ این موضوع واقعیت ندارد و احتمالا اطلاعات اشتباه باعث اعلام این مطلب شده است.

mehran rajabzadeh
mehranartoor10

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان پی دی اف کار

    با عضویت در خبرنامه ویژه پی دی اف کار از آخرین مطالب و تخفیف های سایت باخبر شوید!