0

کمک بلا عوض برای دوگانه سوز کردن خودرو

دسته بندی ها : اخبار, دنیای خودرو ۱۲ آذر ۱۳۹۸ امیر مهدی قدیری

کمک های لا عوض برای دوگانه سوز کردن خودرو های عمومی

پرداخت ۶۵۰۰ میلیارد تومانی برای کمک های بلاعوض دولت برای دوگانه سوز کردن بیش از یک میلیون و چهارصد هزار دستگاه از خودرو های عمومی شامل وانت ، تاکسی ، ون و دیگر مسافر بر های شخصی تصویب شد.

کمک بلاعوض برای دوگانه سوز کردن خودرو های عمومی

شورای اقتصاد در جلسه فوق العاده دیشب بنا به پیشنهاد مشترک وزارت نفت و سازمان برنامه و بودجه با هدف حمایت و کاهش هزینه های حمل و نقل عمومی و بهبود هوای شهرها و استان ها ، به استناد ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر تصویب کرد که برای تبدیل خودرو های عمومی و مسافر بر شخصی بنزین سوز به سی ان جی سوز  کارخانه ای و کارگاهی ، اصل و فرع تسهیلات مالی را که به مالکان خودرو ها یا کارخانه ها پرداخت می شود، تضمین و بازپرداخت نماید.

این مصوبه بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار خودرو را در بر می گیرد و کل خودرو های تاکسی ، وانت ، ون و مسافر بر شخصی کشور را شامل می‌ شود.

سقف تعهد دولت در این مصوبه برای پرداخت کمک بلاعوض به مالکان خودرو های مذکور ، بیش از شش هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است که از محل صرفه جویی در مصرف بنزین سهمیه ای تامین و پرداخت خواهد شد.

امیر مهدی قدیری
امیر مهدی قدیری

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان پی دی اف کار

    با عضویت در خبرنامه ویژه پی دی اف کار از آخرین مطالب و تخفیف های سایت باخبر شوید!