0

فیلم آموزشی تعمیر گیربکس اتوماتیک قسمت ۱ (automatic gearbox)

دسته بندی ها : جعبه دنده, فیلم ۶ مرداد ۱۳۹۸ علی احمدی

فیلم آموزشی تعمیر گیربکس اتوماتیک قسمت ۱ (Repair the automatic gearbox)

توضیحات فیلم:

گیربکس اتوماتیک چگونه کار می کند؟ اگر شما با یک خودرو که مجهز به گیربکس اتوماتیک است با آن رانندگی کرده باشید دو تفاوت بزرگ بین گیربکس های اتوماتیک و گیربکس های دستی را می شناسید : خودرو های دارای گیربکس اتوماتیک پدال کلاچ ندارند . تفاوت بعدی این دو گیربکس در محل قرار گرفتن گیربکس است. امروزه در خودرو های لوکس و اسپرت از گیربکس های اتوماتیک استفاده میکنند. همانطور که میدانید تعمیر این نوع گیربکس ها کار سخت و پیچیدای است برای همین ما برای شما فیلم آموزشی تعمیر گیربکس اتوماتیک قسمت ۱ را آماده کرده ایم.

خودرو های دارای گیربکس اتوماتیک نیازبه تعویض دنده دستی ندارند. یک بار شما دنده را در حالت drive قرار می دهید ، همه چیز ها دیگر خودکار عمل می کند. جعبه دنده های اتوماتیک ( بعلاوه مبدل گشتاور ( و گیربکس دستی ) با کلاچ ) دقیقاً مانند هم عمل می کنند ، اما از راه های کاملاً متفاوت اقدام به تعویض دنده میکنند. روش گیربکس اتوماتیک برای تعویض دنده کاملاً شگفت انگیز است. شما میتوانید برای دیدن فیلم آموزشی تعمیر گیربکس اتوماتیک در آخر همین پست یا در کانال آپارات ما آن را تماشا کنید. همچنین شما میتوانید برای دیدن قسمت دو، قسمت سه، قسمت چهار مربوط به تعمیر گیربکس اتوماتیک را فقط با کلیک برو روی قسمت هر کدام آن را تماشا کنید.

مشخصات فیلم:

حجم فیلم: ۴۶ MB
زبان فیلم: انگلیسی
مدت زمان فیلم: ۱۵ دقیقه

 

علی احمدی
علی احمدی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان پی دی اف کار

    با عضویت در خبرنامه ویژه پی دی اف کار از آخرین مطالب و تخفیف های سایت باخبر شوید!