0

ویدیو آموزشی سیستم کاهش سرعت هوشمند

دسته بندی ها : برق خودرو, فیلم ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ matin_vakili26

نام فیلم : کاهش سرعت هوشمند

توضیحات فیلم :

این فن آوری هوشمند در هنگام مواجهه با موانع غیر منتظره به صورت هوشمند باعث ترمز گیری خودرو می شود تا خودرو به مانع ناگهانی برخورد نکند

با پیشرفت روز به روز علم و تکنولوژی سیستم های هوشمند با کارایی های بالایی رو خودرو های روز نصب میشود . یکی از این سیستم ها سیستم کاهش سرعت هوشمند است . این فناوری به وسیله یک فرستنده فرکانس در جلوی ماشین و دو دوربین در بالای شیشه جلو خودرو کار میکند بطوری که فرستنده سیگنال با ارصال سیگنال و برخورد آن به موانع احتمالی در مسیر پیش رو و برگشت سگنال ها و دریافت سیگنال های ارصالی توسط گیرنده سیگنال موانع را تشخیص میدهد اما این سیستم به تنهایی نمیتواند دقیق عمل کند برای بهبود این سیستم دو دوربین وارد عمل میشوند این دو دوربین و فرستنده هر کدام از مسیر گیشرو در لحظه تصویری میگیرند که این سه تصویر در لحظه یه یک تصویر تبدیل میشوند که سیستم بتواند به خوبی عمل کند و ضریب خطای پایینی داشته باشد.

شما دوستان عزیز را به دیدن این فیلم آموزشی دعوت میکنیم تا بتوانید به دانسته های خود بیفزایید.

حجم فیلم : ۷ مگابایت
زبان فیلم : انگلیسی
مدت زمان فیلم : ۲ دقیقه

matin vakili
matin_vakili26

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان پی دی اف کار

    با عضویت در خبرنامه ویژه پی دی اف کار از آخرین مطالب و تخفیف های سایت باخبر شوید!